14.08.2009
Drift show - těšte se na září
Což takhle dát si exhibici supermoto jezdců ze světa i Čech a přimíchat trošku ostatního motocyklového dění ? Že je to dobrý nápad ? My souhlasíme, a proto jsme rozjeli přípravy na exhibiční klání, které bude mít za cíl představení části motocyklového sportu s názvem SUPERMOTO.


Aby nebyly konflikty s datumy jiných mistráků zvolili jsme pro den D sobotu 12. září 2009. Místem kde se všichni setkáme je letiště Milovice Boží Dar.

Aby jste si nemysleli, jen o postávání a kecání tahle akce nebude. Na startovním roštu se vedle sebe postaví jezdci zvučných jmen supermota jako jsou Mauno Hermunen, Jürgen Künzel, Jochen Jasinski, Romain Febvre, Dirk Spaniol a samozřejmě nebude chybět náš Petr Vorlíček. V mezerách mezi tréningy a kvalifikacemi vystoupí Václav Noid Bárta a dj Raa.O. K okouknutí budou i prezentace světových značek motocyklů jako je Suzuki, Yamaha a KTM. Do areálu se dostanete za lidových 50 Kč, v odpoledních hodinách pak všechny vstupenky slosujeme a výherci se můžou těšit na zajímavé ceny, třeba v podobě svezení se v KTM X-bow.

Začali jsme odpočítávat, odpočítavejte do 12.9. 2009 s námi.

týmy TuningMotorSport a TuningSport

Zpět na články