23.04.2019
Po prvním evropském závodě
Máme za sebou první závod sezóny a není od věci říct něco málo o tom, jaké jsou v sezóně 2019 plány. Podíváme se také jak se v Ottobianu dařilo a jaký byl bodový příděl.


Petr Vorlíček se minimálně pro začátek sezóny bude věnovat více manažerské činnosti a do závodů se zapojí až v průběhu sezóny, jakmile se usadí věci kolem zapojení brazilských jezdců do týmu a závodění v ME. Plán je absolvovat německý mistrák, pár závodů evropy a také pár závodů brazilského mistráku. Podle výkonnosti by se rád dostal na soupisku na Supermoto of Nations.
Rafael Fonseca a Kleber Justino, mají za cíl začlenit se do týmu a nasbírat v této jejich první sezóně v ME co nejvíce bodů.

Novinkou pro tento rok je týmový stan, se kterým se budete potkávat přímo na na pitlane po celou dobu trvání podniku Mistrovství Evropy. Grafika stanu vypadá takto

Jak to vypadá po prvním evropském závodě?

Víkend prvního evropského mistráku v italském Ottobianu motocyklovému závodění úplně nepřál.
Teplota kolem 8°C, zima zalézající pod kůži a vytrvalý déšť bez konce. Ale i přes tyto obecně ne úplně ideální podmínky ten rozjezd do sezóny 2019 nebyl špatný.
Rozhodně pozitivní byla možnost více otestovat jak budou fungovat letošní motorky s letošními pneumatikami.

Co se týče umístění a bodů vypadá situace následovně: Rafael Fonseca
1. závod - 18. místo - 3 body
2. závod - 10. místo - 11 bodů
celkově po jednom odjetém podniku 15. pozice a 14 bodů

Kreber Justino
1. závod - 22. místo - žádný bod
2. závod - 21. místo - žádný bod
celkově po jednom odjetém podniku 23. pozice s žádným bodem

V neposlední řadě zmíním i kvalitní umístění jezdce sesterského týmu TMS
Milan Sitnianský
1. závod - 5. místo - 16 bodů
2. závod - 6. místo - 15 bodů
celkově po jednom odjetém podniku 5. pozice a 31 bodůNásledující závod se odehrává už tento víkend a jede se první podnik německého mistrovství v Harsewinkelu.Zpět na články