23.04.2019

Po prvním evropském závodě

článek
Máme za sebou první závod sezóny a není od věci říct něco málo o tom, jaké jsou v sezóně 2019 plány. Podíváme se také jak se v Ottobianu dařilo a jaký byl bodový příděl.

celý článek...


29.03.2019

Za tým Tuningsport v sezoně 2019 pojedou Brazilci

článek
Pro sezonu 2019 se tým Tuningsport rozrůstá o nadějné “koně“. Dlouholetým kontaktem Petra s brazilským moto prostředím vzniknula spolupráce se dvěma tamními jezdci. Jedním z nich je Rafael Fonseca a druhým Kleber Justino.

celý článek...


21.03.2019

Předsezonní soustředení v Itálii

článek
Únor není v Čechách zrovna nejideálnějsím měsícem pro venkovní trening na supermoto a proto se Petr vydal trošku jižněji, kde i únor je už většinou o něco teplejší. Zacílil do oblasti Milána, jakožto oblasti bohatší na motokrosové tratě.

Hlavním cílem soustředění, které Petr naplánoval od 12. do 21. února, byl "objemový" motokrosový tréning. Jinými slovy jezdit, jezdit, jezdit a zjistit zase po zimě kde je na motorce plyn a všechny ostatní páčky a šlapátka ;-). V tomto termínu se rozhodně na italských tratích nepohyboval sám, s přicházejícím jarem začalo trénovat spousta jezdců jak z profi tak hoby pohledem.

Zkrátka stálo to za to a Petr byl ze skoro dvou tréningových týdnů celkově nadšený.

Během tréninkových jízd bylo vyfoceno pár vydařených fotek (fotil Roberto Sorrentino), které můžete skouknout v galerii.

16.01.2019

Vítejte v novém roce 2019

článek
Rádi bychom do nového roku popřáli všem partnerům, spolupracovníkům i závodním kolegům jen to nejlepší a splnění všech přání nastavených před letošní sezonou. Na viděnou se těšíme ať už u nás ve firmě nebo na kterémkoli ze závodních podniků.

19.09.2013

Sicilská GP za námi, francouzká před námi

článek
O víkendu proběhla další, předposlední ze supermoto GP letošního roku. Hostila ji sicilská Triscina.
Poslední závod čeká Petra a také ostatní jezdce už tento víkend ve Francii v Rivesaltes. Po vynechaných dvou podniků po zlomení klíční kosti, je Petr v celkovém bodování zatím na 9. pozici a na osmého před ním slovince Nastrana Urose ztrácí 10 bodů.

Jak to na okruhu vypadalo, se můžete podívat v tomto sestřihu.


09.07.2013

Obrazová vzpomínka na GP v Sosnové

článek
Sestřih jízd MS
Prohlídka trati z kamery GoPro v podání Petra vorlíčka a Tomáše Trávníčka.


09.07.2013

Po Estonské GP se zraněním

článek
V estonském Kuressaarepři se Petr při tréningových jízdách zranil a na dvakrát si zlomil klíční kost. Jeho starty jsou tedy minimálně na 4-5 týdnů odloženy.
O víkendu se svět a evropa přesunují místo plánovaného Chorvatska do itálie na okruh Latina.

Přejme Petrovi brzské uzdravení.

18.06.2013

Sosnová ožije světovým a evropským Supermotem

článek
Už o tomto víkendu, tedy 22. - 23. června se fanda Supermota dočká minimálně málo obvyklého jevu. Po delší době míří do Sosnové jezdci z mnoha zemína, na třetí ze 7 letošních závodů MS a ME, aby poměřili své síly. Mezi nimi má zástoupení i Česká republika.

celý článek...


Starší články: 2009 / 2010 / 2011 / 2012 / 2013